Zadzwoń i umów się: +48 606 90 80 03

Jak przygotować się do wizyty u stomatologa – Dentical w Kaliszu

 Jak przygotować się do wizyty u stomatologa – Dentical w Kaliszu

Przed każdą wizytą w gabinecie stomatologicznym zęby powinny być przede wszystkim dokładnie wyszczotkowane, a przestrzenie międzyzębowe oczyszczone za pomocą nici dentystycznych, taśm lub szczoteczek międzyzębowych.

W ramach naszych usług stomatologicznych przeprowadzamy z pacjentem szczegółowy wywiad, podczas którego ma on szansę poinformować nas o aktualnie przyjmowanych lekach i występujących dolegliwościach zdrowotnych. Jeśli pacjent posiada dokumentację leczenia stomatologicznego i zdjęcia wykonywane w innych gabinetach dentystycznych, powinien przynieść je na wizytę. Ułatwi to kontynuację leczenia.

Wizyta u dentysty bez stresu

Prawie każdy z nas mniej lub bardziej boi się wizyty w gabinecie stomatologicznym. Boimy się dentystów z różnych powodów - stresuje nas perspektywa bólu, dyskomfortu czy choćby czekających nas niemałych wydatków. Pamiętajmy, że strach przed dentystą to nic złego i mamy do niego prawo. Najlepiej już na wejściu uprzedzić naszego stomatologa, że boimy się dentysty, wtedy będzie wiedział, że ma do czynienia ze "specjalnym" pacjentem. Nasi fachowy dołożą wszelkich starań, żeby takiego pacjenta potraktować wyjątkowo delikatnie i oszczędzić mu dodatkowych stresów

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny