Zadzwoń i umów się: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Korony cyfrowe

Korony cyfrowe

Możemy się pochwalić, że jako jedyni w okręgu kaliskim współpracujemy z firmą Sirona. W naszym gabinecie protetyka cyfrowa zagościła na dobre. Co to dla Was znaczy?

Pierwsza i najważniejsza zaleta - brak często nieprzyjemnych i niekomfortowych wycisków - od teraz obraz jamy ustnej potrzebny do wykonania pracy protetycznej będziemy uzyskiwać za pomocą skanera wewnątrzustnego, co jest o wiele szybsze i bardziej komfortowe dla pacjenta.

Druga jakże ważna zaleta - wytrzymałość. Prace wykonane za pomocą systemu CAD-CAM charakteryzują się zdecydowanie większą wytrzymałością mechaniczną na odłamania fragmentów ceramiki. Wynika to ze sposobu wykonania nowych koron/ mostów itp. Cechą tego systemu, w porównaniu z większością pozostałych systemów, jest wykonanie pełnoceramicznych prac wycinanych z jednorodnego materiału, a nie jak w przypadku protetyki standardowej składającej się z podbudowy i napalanej na niej warstwowo ceramiki.

Trzecia zaleta- estetyka. Z pomocą tego systemu możemy idealnie dobrać kolor oraz kształt planowanej pracy co ma kluczowy wpływ na efekt końcowy. Materiał z którego wykonujemy prace cechuje znakomita biokompatybilność oraz mała podatność na odkładanie się płytki nazębnej.

Zapraszamy na wizyty konsultacyjne! Zobaczcie co możemy dla Was zrobić.

 

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny