Zadzwoń i umów się: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Jak przygotować się do wizyty ?

Jak przygotować się do wizyty ?

Przed każdą wizytą stomatologiczną zęby powinny być dokładnie wyszczotkowane, a przestrzenie międzyzębowe oczyszczone za pomocą nici dentystycznych, taśm lub szczoteczek międzyzębowych.

Prosimy każdego Pacjenta, aby poinformował nas o aktualnie przyjmowanych lekach i występujących dolegliwościach zdrowotnych. Jeśli Pacjent posiada dokumentację leczenia stomatologicznego i zdjęcia wykonywane w innych gabinetach dentystycznych, prosimy o zabranie ich na wizytę do dentysty. Ułatwi to kontynuację leczenia.

Prawie każdy z nas mniej lub bardziej boi się wizyty w gabinecie stomatologicznym. Boimy się dentystów z różnych powodów - stresuje nas perspektywa bólu, dyskomfortu czy choćby czekających nas niemałych wydatków. Pamiętajmy, że strach przed dentystą to nic złego i mamy do niego prawo. Najlepiej już na wejściu uprzedzić naszego stomatologa, że boimy się dentysty. Nasz dentysta będzie wiedział, że ma do czynienia ze "specjalnym" Pacjentem. W gabinecie stomatologicznym nasi stomatolodzy dołażą wszelkich starań, żeby takiego Pacjenta potraktować wyjątkowo delikatnie i oszczędzić mu dodatkowych stresów.

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny