Zadzwoń i umów się: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Stomatologia Dentical – o nas

Stomatologia Dentical – o nas

Gabinet stomatologiczny w Kaliszu

Atutem gabinetów stomatologicznych Dentical w Kaliszu jest zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii. Dbamy o ich ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. W naszej pracy wzorujemy się na najlepszych gabinetach dentystycznych w kraju i za granicą.

W celu realizacji naszej misji, którą jest zapewnienie najwyższej jakości usług stomatologicznych, przykładamy wagę nie tylko do kompetencji naszych lekarzy dentystów, ale też do jakości wykorzystywanego sprzętu. Dzięki temu możemy zaoszczędzić naszym Pacjentom stresu związanego z wizytą u stomatologa. W naszych gabinetach stomatologicznych w Kaliszu stworzyliśmy komfortowe warunki do leczenia uzębienia oraz przyjazną atmosferę.

Poza leczeniem zębów zajmujemy sie też stomatologią estetyczną. Dzięki takim zabiegom jak wybielanie zębów, ich korygowanie, protetyka czy implanty może się spełnić Państwa marzenia o pięknym, zdrowym uśmiechu. Korzystając z naszej wszechstronnej wiedzy oraz nowoczesnego sprzętu zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać Państwa oczekiwaniom.  

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny